Logo Hoogstede Antiek Reatauratie
Heleen Nachtegaal bezig om een antieke stoel te stofferen met een moderne bekleding

Antiekveilingen

Met veel plezier bezoeken wij regelmatig veilinghuizen door geheel Nederland, op zoek naar een leuk meubelstuk, schilderij of een decoratief voorwerp. Vooral antieke meubels hebben onze voorkeur. Beroepshalve kopen wij het liefst niet gerestaureerde meubels. De prijzen hiervan zijn vaak aantrekkelijk en wij kunnen het meubel in zijn oorspronkelijke staat restaureren.

Mede door allerlei T.V. programma’s over antiek zoals The Antique Roadshow, Tussen Kunst en Kitsch en Auction Hunters, bezoeken steeds meer particulieren een antiekveiling.

We moeten toegeven dat het aanbod van antiek niet altijd in goede staat is. Dat kan de bezoekers aan veilingen er van weerhouden een bod te doen op bijvoorbeeld een meubelstuk. Wanneer een mooi meubelstuk wordt gevonden en enige restauratie noodzakelijk is, rijst de vraag: wat gaat een restauratie kosten en waar kan ik dat laten doen? Op degelijke vragen willen wij u, zo mogelijk, een antwoord geven. Neem voor meer informatie contact met ons op.

Hieronder volgt een overzicht van diverse antiekveilingen en veilinghuizen door het hele land, gesorteerd op datum.

ornament
ornament